Avery Zweckform Zweckform etichete „Fructe cu sâmburi”, dreptunghiulare, hârtie, multicolor
Numărul articolului : 100026750
Zweckform etichete „Fructe cu sâmburi”, dreptunghiulare, hârtie, multicolor
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
11,51 RON
10
11,21 RON
2%
20
10,80 RON
6%
50
10,59 RON
7%
100
8,66 RON
24%
200
8,35 RON
27%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 11,51 RON 11,51 RON
Nu mai este disponibil
Zweckform design etichete de uz casnic „drupe”. Pachetul este format din 2 foi. Z-Design aderă la borcanele de gem, sticlele, sticla și multe alte materiale, precum și sticlele de la Bottle Land
| Formă - bază | Dreptunghiular |
|---|---|
| Material - Categorie | Hârtie |
| greutate | 8 g |
| lățime | 80 mm |
| înălțime | 1,5 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Multicolor |
| Producător | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Zweckform design etichete de uz casnic „drupe”. Pachetul este format din 2 foi. Z-Design aderă la borcanele de gem, sticlele, sticla și multe alte materiale, precum și sticlele de la Bottle Land
| Formă - bază | Dreptunghiular |
|---|---|
| Material - Categorie | Hârtie |
| greutate | 8 g |
| lățime | 80 mm |
| înălțime | 1,5 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Multicolor |
| Producător | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.








