Borcane și sticle Sticlă PET de 20 ml „Theo”, plastic, gât: PP 18
Numărul articolului : 100031910
Sticlă PET de 20 ml „Theo”, plastic, gât: PP 18
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
2,91 RON
20
2,86 RON
1%
50
2,70 RON
7%
100
2,65 RON
8%
200
2,24 RON
23%
500
2,09 RON
28%
1.000
2,04 RON
29%
2.000
1,73 RON
40%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 2,91 RON 2,91 RON
Nu mai este disponibil
Flacon PET mic, clasic, cu un volum de 20 ml. O greutate ușoară pentru mostre de produs și o înghițitură mică între ele.
| Diametru - exterior | 25 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PET |
| Volum - plin până la margine | 22 ml |
| Volum - recomandat | 20 ml |
| greutate | 6 g |
| înălțime | 76 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | PP 18 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Flacon PET mic, clasic, cu un volum de 20 ml. O greutate ușoară pentru mostre de produs și o înghițitură mică între ele.
| Diametru - exterior | 25 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PET |
| Volum - plin până la margine | 22 ml |
| Volum - recomandat | 20 ml |
| greutate | 6 g |
| înălțime | 76 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | PP 18 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























