Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 250 ml „Cilindrică”, gura: PP 28
Numărul articolului : 100011420
Sticlă de sticlă de 250 ml „Cilindrică”, gura: PP 28
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
6,93 RON
20
6,73 RON
2%
88
6,53 RON
5%
132
6,42 RON
7%
220
5,25 RON
24%
528
5,05 RON
27%
1.012
4,84 RON
30%
2.024
4,18 RON
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 6,93 RON 6,93 RON
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticla de sticlă transparentă de 250 ml „Cilindrica” este o sticlă atractivă, cilindrică, la un preț accesibil - utilizabilă universal pentru lichioruri, băuturi spirtoase, sucuri, esențe, uleiuri și multe altele.
| Diametru - exterior | 50 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 262 ml |
| Volum - recomandat | 250 ml |
| greutate | 218 g |
| înălțime | 229 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla de sticlă transparentă de 250 ml „Cilindrica” este o sticlă atractivă, cilindrică, la un preț accesibil - utilizabilă universal pentru lichioruri, băuturi spirtoase, sucuri, esențe, uleiuri și multe altele.
| Diametru - exterior | 50 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 262 ml |
| Volum - recomandat | 250 ml |
| greutate | 218 g |
| înălțime | 229 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























