Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 200 ml „Lotto”, gura: GPI 28

Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
| Diametru - exterior | 62 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 210 ml |
| Volum - recomandat | 200 ml |
| greutate | 250 g |
| înălțime | 135 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
1 recenzie
2 martie 2026 16:00
Sehr schöne Flasche
Die Flasche entspricht genau meinen Vorstellungen!
| Diametru - exterior | 62 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 210 ml |
| Volum - recomandat | 200 ml |
| greutate | 250 g |
| înălțime | 135 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
1 recenzie
2 martie 2026 16:00
Sehr schöne Flasche
Die Flasche entspricht genau meinen Vorstellungen!

Sticlă de sticlă de 200 ml „Lotto” – elegantă, funcțională și versatilă
Seria de produse „Vienna/Lotto” de la Flaschenland include sticle de sticlă de înaltă calitate, recunoscute pentru versatilitatea și construcția lor robustă. În centrul atenției se află sticla de sticlă de 200 ml „Lotto” cu gât standardizat GPI 28, special concepută pentru băuturi spirtoase precum gin, lichior și țuică. Această sticlă impresionează prin designul său rotund și prin utilizarea sticlei rezistente la frig, căldură și cuptor, fiind totodată compatibilă cu mașina de spălat vase și cu microundele. Cu o capacitate de 200 ml, oferă dimensiunea ideală pentru umplerea și păstrarea cantităților mici de băuturi spirtoase. Gâtul GPI 28 asigură o închidere sigură și etanșă, protejând optim conținutul.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























