Borcane și sticle Șervețel textil pătrat, în carouri, 15x15 cm, verde închis, gura: TO58-TO82
Numărul articolului : 100012200
Șervețel textil pătrat, în carouri, 15x15 cm, verde închis, gura: TO58-TO82
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
3,62 RON
20
3,51 RON
3%
50
3,41 RON
5%
100
3,31 RON
8%
200
2,75 RON
24%
500
2,65 RON
26%
1.000
2,60 RON
28%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 3,62 RON 3,62 RON
Nu mai este disponibil
Serviciul din material „Dark Green Check” este un decor frumos pentru borcanele de gem. Livrarea include deja fundita textilă asortată, de culoare naturală. Potrivit pentru ochelari cu închidere TO58, TO63, TO66, TO70, TO82.
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Material - Categorie | Bumbac (100%) |
| greutate | 1 g |
| lățime | 150 mm |
| înălțime | 0,1 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Verde închis |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Serviciul din material „Dark Green Check” este un decor frumos pentru borcanele de gem. Livrarea include deja fundita textilă asortată, de culoare naturală. Potrivit pentru ochelari cu închidere TO58, TO63, TO66, TO70, TO82.
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Material - Categorie | Bumbac (100%) |
| greutate | 1 g |
| lățime | 150 mm |
| înălțime | 0,1 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Verde închis |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.





















