Parafilm Rolă Parafilm 75 m x 50 mm, parafină
Numărul articolului : 100018680
Rolă Parafilm 75 m x 50 mm, parafină
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
339,88 RON
20
329,18 RON
3%
50
319,76 RON
5%
100
311,46 RON
8%
250
303,97 RON
10%
500
295,51 RON
13%
1.000
288,03 RON
15%
2.500
280,84 RON
17%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 339,88 RON 339,88 RON
Nu mai este disponibil
Parafilm lungime 75m, latime 50mm este o folie de etansare autoadeziva care poate fi intinsa pana la 200% si, prin urmare, este foarte economica. Această folie de marcă este potrivită în special pentru asigurarea gurilor neregulate ale sticlei.
| Formă - bază | Rotund |
|---|---|
| Material - Categorie | Parafină |
| greutate | 622 g |
| lățime | 55 mm |
| înălțime | 20 mm |
| Țara de fabricație | SUA |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Parafilm |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Parafilm lungime 75m, latime 50mm este o folie de etansare autoadeziva care poate fi intinsa pana la 200% si, prin urmare, este foarte economica. Această folie de marcă este potrivită în special pentru asigurarea gurilor neregulate ale sticlei.
| Formă - bază | Rotund |
|---|---|
| Material - Categorie | Parafină |
| greutate | 622 g |
| lățime | 55 mm |
| înălțime | 20 mm |
| Țara de fabricație | SUA |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Parafilm |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.




