Westmark Jet pentru turnare, plastic PE, negru

Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Dozator de sticlă 'Pour' din plastic moale pentru dozarea lichiorurilor și băuturilor spirtoase.
Potrivit pentru gura sticlelor cu diametrul între 17,5 și 20,5 mm.
| Diametru - exterior | 31 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | PE |
| greutate | 9 g |
| înălțime | 65 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Negru |
| Producător | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Autentificare
Dozator de sticlă 'Pour' din plastic moale pentru dozarea lichiorurilor și băuturilor spirtoase.
Potrivit pentru gura sticlelor cu diametrul între 17,5 și 20,5 mm.
| Diametru - exterior | 31 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | PE |
| greutate | 9 g |
| înălțime | 65 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Negru |
| Producător | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Autentificare
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.













