Borcane și sticle Flacon dozator 655 ml „Securibox”, plastic PP, alb, gura: capac cu filet
Numărul articolului : 100028960
Flacon dozator 655 ml „Securibox”, plastic PP, alb, gura: capac cu filet
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
16,01 RON
15
15,45 RON
3%
30
15,04 RON
6%
60
14,68 RON
8%
105
11,98 RON
25%
210
11,57 RON
27%
500
11,17 RON
30%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 16,01 RON 16,01 RON
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Pompă dozatoare de 655 ml cu Securibox alb (HVDS). Funcții și proprietăți: Schimbarea treptată a dozei, capac de protecție, blocare pentru transport, protecție împotriva manipulării, manșon de urmărire.
| Diametru - exterior | 75 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PP |
| Volum - plin până la margine | 655 ml |
| Volum - recomandat | 655 ml |
| greutate | 115 g |
| înălțime | 150 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Alb |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Pompă dozatoare de 655 ml cu Securibox alb (HVDS). Funcții și proprietăți: Schimbarea treptată a dozei, capac de protecție, blocare pentru transport, protecție împotriva manipulării, manșon de urmărire.
| Diametru - exterior | 75 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PP |
| Volum - plin până la margine | 655 ml |
| Volum - recomandat | 655 ml |
| greutate | 115 g |
| înălțime | 150 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Alb |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.






















