Borcane și sticle Etichetă de cositor 'Prună sălbatică', pătrată, metal, argintiu
Numărul articolului : 100006460
Etichetă de cositor 'Prună sălbatică', pătrată, metal, argintiu
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
9,98 RON
10
9,73 RON
2%
20
9,37 RON
6%
50
9,22 RON
7%
100
7,49 RON
24%
200
7,23 RON
27%
500
7,03 RON
29%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 9,98 RON 9,98 RON
Nu mai este disponibil
Etichetă metalică „Blackthorn” Etichetă dreptunghiulară, autoadezivă și flexibilă, care se lipește de sticlă și de aproape toate celelalte materiale. Ideal pentru lichior de sloe, gem de sloe și tot ce are legătură cu sloe!
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Material - Categorie | Staniu |
| greutate | 3 g |
| lățime | 50 mm |
| înălțime | 1 mm |
| Țara de fabricație | Franța |
| Culoare | Argintiu |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Etichetă metalică „Blackthorn” Etichetă dreptunghiulară, autoadezivă și flexibilă, care se lipește de sticlă și de aproape toate celelalte materiale. Ideal pentru lichior de sloe, gem de sloe și tot ce are legătură cu sloe!
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Material - Categorie | Staniu |
| greutate | 3 g |
| lățime | 50 mm |
| înălțime | 1 mm |
| Țara de fabricație | Franța |
| Culoare | Argintiu |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.





















