Borcane și sticle 630 ml borcan conservă, gură: Twist-Off (TO 82)

Nu mai este disponibil
| Diametru - exterior | 87,7 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 630 ml |
| Volum - recomandat | 630 ml |
| greutate | 275 g |
| înălțime | 133,4 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
2 recenzii
25 februarie 2026 10:10
Tolles Allround-Produkt
Tolles Allround-Produkt - perfekt zum Einlegen von Gemüse.
4 februarie 2025 11:52
Großartig für eingelegtes Gemüse!
Ich benutze diese großen Konservengläser, um Gurken und anderes Gemüse einzulegen. Die Gläser sind von hervorragender Qualität und wirken sehr robust. Die Lieferung erfolgte schnell, und die Verpackung war so gut, dass keines der Gläser beschädigt wurde. Ein rundum gelungenes Produkt!
| Diametru - exterior | 87,7 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 630 ml |
| Volum - recomandat | 630 ml |
| greutate | 275 g |
| înălțime | 133,4 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
2 recenzii
25 februarie 2026 10:10
Tolles Allround-Produkt
Tolles Allround-Produkt - perfekt zum Einlegen von Gemüse.
4 februarie 2025 11:52
Großartig für eingelegtes Gemüse!
Ich benutze diese großen Konservengläser, um Gurken und anderes Gemüse einzulegen. Die Gläser sind von hervorragender Qualität und wirken sehr robust. Die Lieferung erfolgte schnell, und die Verpackung war so gut, dass keines der Gläser beschädigt wurde. Ein rundum gelungenes Produkt!

Borcan de conservare de 630 ml – transparent, elegant și durabil
Seria de produse „Rundglas” de la Flaschenland include borcane de conservare de înaltă calitate de 630 ml cu gât Twist-Off (TO 82), care se remarcă prin versatilitatea utilizării și robustețea tehnică. Aceste recipiente din sticlă sunt concepute special pentru depozitarea sigură și de lungă durată a alimentelor. Borcanele de conservare de 630 ml din serie sunt fabricate din sticlă rezistentă, care este rezistentă la frig, căldură, cuptor cu microunde și cuptor. Astfel, ele sunt ideale nu doar pentru murarea și conservarea castraveților și altor alimente, ci și pentru prepararea și depozitarea delicată. Gâtul Twist-Off (TO 82) garantează o etanșare sigură și ermetică, care păstrează prospețimea și calitatea conținutului.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.























