Borcane și sticle 1.500 ml sticlă de sticlă 'Weinschlegel', gura: dop
Numărul articolului : 100019900
1.500 ml sticlă de sticlă 'Weinschlegel', gura: dop
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
38,10 RON
10
36,98 RON
2%
20
35,96 RON
5%
50
35,19 RON
7%
100
30,61 RON
19%
200
29,54 RON
22%
300
28,42 RON
25%
600
27,55 RON
27%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 38,10 RON 38,10 RON
Nu mai este disponibil
O versiune XXL: sticla de sticlă transparentă de 1500 ml cu bipți de vin cântărește peste 1272 g și are aproape 50 cm înălțime! Acest lucru vă va lăsa cu o impresie uriașă.
| Diametru - exterior | 93 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - recomandat | 1500 ml |
| greutate | 1200 g |
| înălțime | 480 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
O versiune XXL: sticla de sticlă transparentă de 1500 ml cu bipți de vin cântărește peste 1272 g și are aproape 50 cm înălțime! Acest lucru vă va lăsa cu o impresie uriașă.
| Diametru - exterior | 93 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - recomandat | 1500 ml |
| greutate | 1200 g |
| înălțime | 480 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.























